Munkatársunk egy nyertes pályázat keretében tavaly alakult csapatunk tagja lesz, ahol túlnyomórészt magas nyomású elektrolizáló cellákon alapuló technológiákkal kapcsolatos fejlesztési projektekben fog részt venni. Az újonnan nyílt betöltendő pozíció:

Beszerző

Feladatok:

  • Alapanyagok, alkatrészek, félkész termékek (egyedi és konfekcionált elektronikai- és fém alkatrészek) beszerzése
  • Gyártás ütemezésnek megfelelő anyagellátás biztosítása, optimalizálása, kontrollálása a kereskedelmi igények felülvizsgálatával
  • Stratégiai beszállítók kiválasztása, kezelése, minősítése és értékelése, folyamatos és aktív piacfigyelés, új beszállítók felkutatása
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése, döntés-előkészítés
  • Ártárgyalások folytatása, beszállítók versenyeztetése
  • Riportok készítése, koordinálása
  • Havi beszerzési-, gyártási- és költségterv készítése

Elvárások:

  • Minimum 3-5 éves beszerzési tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási tapasztalat, előny a készletgazdálkodási gyakorlat
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvismeret
  • Aktív MS Office számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelv tárgyalásszintű ismerete

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Változatos és kreatív munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelet a pozíció megjelölésével a hr@dhgservice.com email címre.