A ThalesNano Zrt. műszaki csapata új kollégát keres az alábbi pozícióra:

Firmware fejlesztő villamosmérnök

Feladatok:

  • Kapcsolódó szakterületek képviselőivel együttműködés a specifikációtól a termék kibocsátásig. (Projektcsoporton belül)
  • Termék specifikáció és egyeztetések alapján specifikáció készítés, beágyazott és kapcsolódó szoftverek készítése.
  • Saját szakmai tevékenység előzetes ütemezése, az ütemezés alapján előrehaladási jelentés. Saját szakmai tevékenységhez kapcsolódó projekt dokumentáció elkészítése.
  • Részmodulok összeillesztése és megfelelőség tesztelése (specifikáció alapján), finomhangolás.
  • Termék összeépítésének és tesztelésének támogatása.
  • Dokumentációk készítése (működési leírás, felhasználói útmutató, teszt jegyzőkönyv)
  • Termelésbe vitel támogatása.
  • Hardware fejlesztő villamosmérnök és programozó projekt csoporttagokkal helyettesíthetőség érdekében kompetencia átfedések kialakítása és folyamatos biztosítása.

Elvárások:

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnök, mérnök informatikus, vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Szakirodalom és műszaki katalógusok angol nyelvű használata
  • Magabiztos szakmai munkavégzés vegyes végzettségű műszaki projekt csapatban
  • Embedded programozás (C,C++), GUI programozás (C++), mikroszámítógépek használata (Linux)
  • IAR, ARM, Code::Blocks, OLIMEX ismeret előny.
  • Magabiztos szakmai munkavégzés különböző területre specializálódott mérnökök projekt csapatában
  • Terhelhetőség, proaktivitás

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Változatos és kreatív munka
  • Szakmai kihívás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó és motiváló munkakörnyezet

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a hr@dhgservice.com e-mail címre.