Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért cégcsoportunk egyik tagja gyakornokot és több munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Junior tervező

Főbb feladatai:

  • Teljeskörű műszaki dokumentáció készítés:
    • 3D modellezés (lemez, forgácsolt)
    • Összeszerelési dokumentum
    • Műhelyrajzok/gyártási dokumentáció készítése
    • Szerelési/ellenőrzési dokumentáció készítése
  • Dokumentáció alapján legyártott elemek összeszerelésének tesztelése
  • Részvétel technológiai transzferben, vagyis a gyártás részleg betanítása a konstrukció előállítására.

Elvárások:

  • Műszaki technikum és/vagy gépészmérnök/mechatronikai mérnök végzettség
  • Folymatban lévő tanulmányok nem akadály
  • Igény új ismeretek megszerzésére
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség
  • SolidWorks szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Interdiszciplináris szakmai kihívások egy globális, innovatív cégnél
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Lehetőség teljes konstukció átekintésére

Munkavégzés helye: Graphisoft Park, Budapest, 3. kerület

Munkaidő: diákként minimum heti 20 óra / vagy főállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a hr@dhgservice.com e-mail címre küldje meg.