Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért cégcsoport munkatársat keres

Logisztikai koordinátor

pozícióba.

Feladatok:

  • Alapvető feladat a cégcsoport szállítmányainak szervezése (elsősorban légi fuvar). Kiszállítások iránya lehet belföld, EU-n belüli és harmadik ország egyarányt.
  • Minden szállítmányozással kapcsolatos dokumentum kitöltése, kezelése, felügyelete: AWB, ATA Carnet, ATR, hosszú távú beszállítói nyilatkozat, származási igazolások, stb.
  • Kiviteli és behozatali irányú vámkezeltetés.
  • Speciális vámeljárások bonyolítása (ideiglenes eljárások, kiállítások/vásárok, stb.)
  • Speciális pénzügyi megállapodású szerződések szállítmányozásának lebonyolítása – L/C, CAD.
  • Szállítmányok folyamatos nyomon követése.
  • Folyamatos kapcsolattartás fuvarozókkal és ügyfelekkel egyaránt.
  • Anyagbeszerzés: beszállítókkal való tárgyalás, a vállalatirányítási rendszerben rögzített igények alapján anyagbeszerzés EU-n belül és kívül.
  • Vállalatirányítási rendszerben végzendő feladatok: cikktörzs, partnertörzs karbantartás, beszerzéshez és szállítmányozáshoz kapcsoló egyéb adatkezelés

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú külkereskedelmi, szállítmányozói vagy logisztikai végzettség
  • Kiszállításokhoz kapcsolódó export jogszabályok ismerete
  • Vámügyintézéssel kapcsolatos jártasság, közösségi vámkódex származási szabályok ismerete
  • EKÁER rendszer alapfokú ismerete
  • Angol - középfok/kommunikációképes szint
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Képesség több feladat párhuzamos átlátására, megbízhatóság, precizitás

Előny:

  • veszélyes hulladék kezeléshez kapcsolódó végzettség,
  • vámügyintézésre, tarifálásra vonatkozó OKJ-s végzetteség,

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy csúcstechnológiákat alkalmazó cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a hr@dhgservice.com e-mail címre küldje el.