Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért

cégcsoportunk egyik tagja munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Raktáros és bejövő áru ellenőr

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Beérkező anyagok átvétele, raktári elhelyezése
  • Beérkező anyagok mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • Raktár és gyártás közötti alapanyagmozgatás biztosítása
  • Anyagok gyártásra kiadása
  • Csomagolási, árukiadási folyamatok szervezése
  • Leltár készítése
  • Raktári rend betartása
  • Számlák, jóváíró számlák, szállítólevelek készítése, kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki középfokú végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat raktárosi munkakörben
  • Excel magabiztos használata
  • Megbízhatóság, becsületesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Finommechanikai műszerészi végzettség vagy tapasztalat
  • Minőségellenőr OKJ-s végzettség

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer

Munkavégzés helyszíne: Budapest, III.kerület Graphisoft Park

Munkaidő: napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a toborzas@thalesnano.com e-mail címre küldje el.