Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért

cégcsoportunk egyik tagja, a ThalesNano Zrt. diákokat keres az alábbi munkakörre:

Villamosmérnök fejlesztő gyakornok

Főbb feladatai:

  • Villamos dokumentáció elkészítése Solidworks Electrical-ban:
    • Altium-ban készült projekt-ek importálása
    • Meglévő PDF rajz alapján kábelezési rajz készítése Solidworks Electrical 2D-ben és 3D-ben (betanítás után)
    • Gyártó file-ok elkészítése PCB-ből, BOM lista generálás (betanítás után)
  • Részvétel technológiai transzferben, vagyis a kommunikáció a gyártás részleggel.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő villamosmérnöki tanulmányok
  • Igény új ismeretek megszerzésére
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség
  • Altium ismeret

Előnyök:

  • Elektronikai tervezőszoftverben szerzett gyakorlat (Eagle, PADS, Orcad)
  • Solidworks ismeret
  • PDM (Product data management) rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Interdiszciplináris szakmai kihívások egy globális, innovatív cégnél
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Lehetőség teljes konstrukció áttekintésére

Munkavégzés helye: Graphisoft Park

Munkaidő: diákként minimum heti 20 óra / vagy főállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a hr@dhgservice.com e-mail címre küldje meg.